лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

EV SSL сертифікат у вигляді замочка SSL сертифікат:
1. Шифрує
2. Захищає домен
3. Каже хто власник сайту
4. Підвищує статус сайту в пошукових системах

EV SSL сертифікати

91 грн./доба 32 870 грн./рік ID 320 DigiCert-VIP Secure Site EV Secure Site EV
ID сертифікату: 320
Код сертифікату: D-VIP-EV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: EV FQDN
Виробник: DigiCert-VIP
Наша ціна:
1 рік: 32 870 грн.
* Ціна виробника: $995
42 грн./доба 15 124 грн./рік ID 420 DigiCert Basic SSL EV Basic SSL EV
ID сертифікату: 420
Код сертифікату: D-EV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: EV FQDN
Виробник: DigiCert
Наша ціна:
1 рік: 15 124 грн.
26 грн./доба 9 310 грн./рік ID 220 Thawte SSL Web Server EV SSL Web Server EV
ID сертифікату: 220
Код сертифікату: T-EV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: EV FQDN
Виробник: Thawte
Наша ціна:
1 рік: 9 310 грн.
* Ціна виробника: $344
23 грн./доба 8 360 грн./рік ID 120 GeoTrust True Business ID EV True Business ID EV
ID сертифікату: 120
Код сертифікату: G-EV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: EV FQDN
Виробник: GeoTrust
Наша ціна:
1 рік: 8 360 грн.
* Ціна виробника: $344

Поряд з тенденцією зростання онлайн-покупок, проблема безпеки також зростає. Нормально турбуватися про безпеку кредитних і дебетових карт відвідувачів вашого сайту, так як кілька кіберзлочинців тільки і чекають можливості вкрасти інформацію про карту. Проте, забезпечення безпеки при здійсненні покупок в Інтернеті мало чим відрізняється від досвіду здійснення покупок в торгових центрах або магазинах, коли ніколи не передаються особисті дані кому-небудь, гаманець зберігається в безпеці і ведеться спостереження за будь-якими підозрілими діями навколо.Так само, коли ви робите покупки в Інтернеті, існують особливі правила, яких необхідно дотримуватися, щоб захистити вас від крадіжки.

Ніколи не варто недооцінювати силу спамерів і хакерів - вони геніальні в своїй області. Вони можуть створити підроблений сайт з подібної веб-сторінкою торгових сайтів, не будучи спійманим. Тому першим правилом початку перегляду сайту є перегляд адреси сайту - URL. Закладки або підказки кликати по посиланнях можуть бути пасткою спамерів. Завжди довіряйте компаніям, назви яких світиться в адресному рядку браузера, бо вони піклуються про свій сайт краще, ніж менш відомі сайти.

Коли форум CA / Browser (CA / B) виклав керівні принципи для EV, він конкретно заявили, що метою сертифікату EV SSL є:
а) визначити юридичну особу, яка контролює веб-сайт і
б) включити шифровану зв'язок з веб-сайтом.
щодо пункту «а» говориться, що EV призначений для того, щоб надати користувачеві інтернет-браузера розумну гарантію того, що веб-сайт, до якого звертається користувач, контролюється конкретною юридичною особою, зазначеним у сертифікаті EV по імені, адресою місця діяльності, юрисдикції реєстрації або реєстрація, і реєстраційний номер або інша однозначна інформація Головне тут - розумна впевненість. Не виходить гарантувати або знати на 100%, що веб-сайт, на якому ви перебуваєте, є законнопослужним бізнесом, та й сертифікат EV не ручається за діяльність бізнесу, але сертифікат показує вам, хто він (бізнес) є на момент випуску сертифіката SSL.

Харків – це туристичне місто. Головна вулиця Сумська, - це виставковий зал Харкова. Вулиця брукована, а будівлі навколо - чудові приклади стилю модерну. Це те, що можна назвати типовим, гарним містом Східної Європи. Сумська - одна з найдовших вулиць у Харкові, але ви, швидше за все, зосередьтеся лише на частині між площею Конституції та парку Горького. Тут ви знайдете більшість визначних пам'яток і найкрасивіші будівлі Харкова. Достовірну інформацію про все, що може зацікавити тирустів в Харкові, необхідно шукати на сайтах, що надійно захищені SSL сертифікатами від крадіжки конфеденційної інформаціїї. Браузери позначають сайти з SSL сертифікатами як надійні.