лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Бренд Сертифікатів безпеки DigiCert SSL сертифікат:
1. Шифрує
2. Защищає
3. Повідомляє з ким ви спілкуєтеся
4. Впливає на позицію сайту в пошуку Google

Центри з випуску SSL сертифікатів

Яким чином користувач може бути впевненим, що це дійсно потрібний сайт, а не підробка, створена для того щоб обдурити і виманити інформацію або гроші? Власнику інтернет-ресурсу треба подбати про це. Довіра відвідувачів, залучення нових клієнтів, які готові до співпраці з вами - важлива складова сучасного бізнесу. Крім того захищене з'єднання https і підтвердження організації - власника сайту є необхідними умовою при передачі платіжних даних онлайн.

Центр сертифікації DigiCert

Digicert - це засвідчує центр, який видає web-сайтам ssl-сертифікати. З його допомогою можна зробити сайт безпечним в очах користувачів і отримати величезне зростання позицій в пошукових системах. Після перенесення вашого домену на https з'єднання, в браузерної рядку ліворуч адресного рядка з'явиться зелений статус з іконкою замку і написом "надійний". Digicert - це авторитетний центр сертифікації. Його послугами користуються Facebook, BMW, Sony, IBM, PayPal і інші міжнародні компанії. DigiCert забезпечує найвищу якість продуктів в даній сфері за найбільш розумними цінами. Компанія приділяє велику увагу питанням забезпечення безпеки продуктів та обслуговування клієнтів.

Центр сертифікації DigiCert

Сертифікаційний центр DigiCert є одним з найбільш респектабельних постачальників інформаційного захисту. Саме DigiCert вибирають 97 з 100 найбільших банків світу. Щодня відвідувачі з 160 країн заходять на більш ніж 90 000 сайтів з встановленими на них SSL сертифікатами DigiCert. DigiCert є провіднім провайдером SSL Сертифікатів, что пропонує сертифікати EV, Wildcard, ECC и SAN, а такоже оцінки вразливостей та сканування шкідливих програм. DigiCert пропонує все, что можна очікуваті від провідного провайдера SSL. Їхня служба підтримки клієнтів є вищою, і вони мають декілька SSL-опцій для задоволення різних потреб безпеки сайту. Сертифікат SSL від DigiCert миттєво підвищить довіру і довіру вашого веб-сайту, дозволяючи вашому бренду досягти повного потенціалу в Інтернеті.

Центр сертифікації Thawte

Thawte - постачальник SSL, що базується в Кейптауні, Південна Африка. Компанія відома як перший постачальник онлайн-сертифікатів безпеки за межами США. Марк Шаттлворт заснував Thawte в 1995 році, працюючи в гаражі своїх батьків. Зараз компанія є дочірньою компанією DigiCert. Після повторного придбання Thawte став п'ятим за величиною публічним центром сертифікації в Інтернеті. Сертифікати Thawte SSL забезпечують неймовірну безпеку і спокій. Кожен цифровий сертифікат шифрує ваш сайт 256-бітними ключами, що є найвищим рівнем шифрування в галузі. Популярність сертифікатов SSL Geotrust забезпечують стабільний рівень надійності шифрування в поєднанні з можливістю мінімізації витрат для компаній з високими вимогами до безпеки інтернет-ресурсів.

Центр сертифікації GeoTrust

GeoTrust - один з провідних постачальників SSL-сертифікатів. Його сертифікати відмінно підходять для невеликих компаній, які бажають підтвердити безпеку сайту перед своїми клієнтами. GeoTrust® надає широкий вибір якісних SSL сертифікатів для максимального збільшення довіри до вашого бізнесу. SSL сертифікати GeoTrust це кономічні продукти для безпеки сайтів від одного з найбільших удостоверяющих центров.

Мер Харкова та міська рада керують усіма справами та адміністративними справами в місті Харкові. Харківський міський голова обирається на прямих виборах у Харкові кожні чотири роки. Міська рада складається з обраних представників, які затверджують або відхиляють ініціативи щодо розподілу бюджетних коштів, пріоритети завдань та інші питання в Харкові. Представники міської ради обираються кожні чотири роки. Вся інформація щодо роботи Харківської міської рада розміщена на спеціальному сайті ради, який надійно захищений SSL сертифікатом. Це дає змогу відвідувачам сайту уберегтися від крадіжки особистої інформації та забезпечує конфеденційність при проведенні будь-яких операцій онлайн.